Natálie Kašpárková

ŽIJU VĚDOMĚ

Ahoj,

​jsem Natálie a jsem šťastný a veselý člověk, který se vydal na cestu poznání :) Jsem tvor zvídavý, jako každý z nás, a zajímám se o to, jak být šťastným a zdravým člověkem. Ostatně to je téma, které chci s vámi sdílet.

"Každý z nás je originál a každý z nás si může nejlépe pomoci sám, neboť my jediní cítíme sami sebe nejlépe." Natálie Vědomě

Moje vizitka:

Bc. Natálie Kašpárková (dříve Keilová)

Fyzioterapeutka, terapeutka TCM, lektorka jógy a hudebně pohybových kroužků pro děti i dospělé

www.vedome0.webnode.cz

email: vedome.net@gmail.com

tel: +420 724 550 005

" Starej se o své tělo. Je to jediné místo, kde můžeš žít" Jim Rohn

V Praxi jsem se nejvíc setkala s lidmi, které bolí tělo a hledají pomoc u druhých ideálně zdarma a instantně. Bohužel, takové kouzlo neumí chronicky ani dnešní kouzelné pilulky. Čím dál tím víc jsem si přála pracovat s lidmi, kteří mají zájem o sebe sama a chtějí se učit vědomě se životem a se svým tělem pracovat. Při vědomém pozorování senzorických vstupů našeho těla můžeme zažít pocit blaha, štěstí, odpočinku a radosti. Ovšem pokud jsme od našeho těla odpojeni, většinou slyšíme až volání o pomoc, které má formu zvětšeného napětí nebo bolesti. Bolest je úžasný nástroj, který nám byl dán jako možnost uvědomit si vychýlení našeho těla mimo jeho přirozenost. Pojďme si povídat a naučit se, jak můžeme s naším tělem zacházet, jak mu pomáhat, jak reagovat na jeho signály.

"Pokud vytvoříte jakékoli napění, ať už v těle nebo v mysli, nepotřebujete ve svém životě dalšího nepřítele. Pomalu budete pracovat sami proti sobě" Sadhguru

O mně:

Už jako malá holka jsem si často hrála na lékařku a četla přírodopisné a anatomické knihy, a to mi zůstalo až do dnes. Fascinuje mě naše tělo, které nám bylo dáno do vínku a díky kterému máme tu možnost prožívat a poznávat náš život naplno. Další mojí láskou jsou hudba, zpěv a tanec. Od 8 let hraji na klavír, samostudiem jsem se naučila i na kytaru a doma zpívám a tančím mým dcerám téměř každý den. Po absolvování přírodovědeckého gymnázia jsem vystudovala obor Fyzioterapie na Fakultě Biomedicínského inženýrství na ČVUT, poté jsem rok působila na ambulanci na poliklinice I.P.Pavlova, půl roku jsem též dělala fyzioterapii u pacientů doma. Od roku 2017 jsem zaměstnaná ve Vojenském rehabilitačním ústavu na Slapech. Absolvovala jsem kurzy SM-Systém u MUDr. Smíška a FFF dle Bc. Clary Lewitové. V roce 2018 jsem absolvovala kurz lektora jógy. V roce 2021 jsem dokončila 5leté studium 5 dovedností na institutu Tradiční čínské medicíny u MUDr. Luckého. Sama jsem se přes své bolesti a porody mnohé naučila. Nyní jsem na druhé rodičovské dovolené, mám dvě krásné dcery, které jsou mým velkým učitelem, neboť mi dávají okamžitý feedback mě samotné. Je to výzva, ale zároveň ohromná radost v lásce a ve společném bytí. Zajímám se o přirozený porod, rodičovství, vzdělávání a bytí vůbec. Nyní pracuji na projektu Vědomě, kde chci prezentovat vědomý život. www.vedome0.webnode.cz

" Všechno, co nás dráždí na jiných může vést k pochopení sebe sama." C. G. Jung


Služby

Terapie u vás doma

Individuální terapie šitá vám na míru dle vašich potřeb. Velmi ráda přijedu k vám domů s lehátkem a můžeme provést terapii v pohodlí vašeho domova.

Terapie ve studiu

Individuální terapie dle vašich přání a potřeb ve studiu. Působím nárazově v A-centru v Karlíně nebo ve Fitness Action v Krči.

Kurz/WorkshopRáda povedu kurz nebo workshop na jakékoliv téma, které je mi blízké např.: Zdravá záda, celostní zdraví, TCM, zdravé obouvání atd. 

Fyzioterapeutická depistáž

Mohu být benefit pro vaše podnikání. Mohu vyšetřit děti ve školce, zaměstnance v kanceláři nebo jakoukoliv jinou skupinu. Vše je o domluvě.

Lektorka pohybových kroužkůHledáte lektorku na lekce Jógy nebo cvičení pro děti či dospělé? Jsem váš člověk :D


Ceník

Vstupní celkové vyšetření

Vstupní fyzioterapeutické vyšetření a diagnostika dle TCM s lehkou úvodní terapií

90 min.

1800 Kč

Terapie 60 min.

Kombinace Fyzioterapie a TCM dle potřeb klienta nebo masáž 2 partií těla.

1200 Kč

Terapie 90 min.

Kombinace Fyzioterapie a TCM dle potřeb klienta nebo masáž 3 partií těla.

1500 Kč

Terapie 120 min.

Kombinace Fyzioterapie a TCM dle potřeb klienta nebo důkladná hloubková masáž celého těla.

1800 Kč

Cesta po Praze/Táboře

+300 Kč

Cesta mimo Prahu/Tábor

+8 Kč/Km

Kontakt

Natálie Kašpárková

Praha a Tábor a kdekoliv po dohodě

+420 724 550 005

VĚDOMĚ, Natálie Kašpárková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!