Fyzioterapie


Fyzioterapie je věda, která se zaměřuje na pohybovou a opěrnou soustavu člověka.  Fyzioterapeutickými metodami lze zlepšit zdravotní stav pohybového aparátu těla a hlavně pocitu v něm. Ovšem nejdůležitější součástí terapie je vůle pacienta samotného. 

"Každý z nás je originál a každý z nás si může nejlépe pomoci sám, neboť my jediní cítíme sami sebe nejlépe." Natálie Vědomě 

Cítí ve svém těle diskomfort, bolí vás něco? Přijďte na individuální terapii a můžeme se na to společně podívat ze všech možných směrů.

Přijďte na kurz Zdravá záda

KDE: Acentrum, Karlín

KDY: 18.4.2023 od 18:00, 10 lekcí

Přihlášení na: 

Nový kurz pro ženy - těhotné i netěhotné a také po ukončeném šestinedělí.
Bolest zad je jeden z nejčastějších důvodů, proč lidé vyhledávají odbornou pomoc. Proto bych vás ráda pozvala na kurz, kde se budeme učit předcházet takovým stavům, které by vás mohly dovést až na ambulanci. Nejlepší léčbou je totiž prevence sama.
Na kurzu se naučíte:

  • lépe vnímat své tělo, cítit jeho potřeby,
  • vyzkoušíte si, jak se sebou pracovat
  • objevíte jistě vaši Achillovu patu a zjistíte, jak o ni láskyplně pečovat
  • budeme cvičit,
  • naučíme se různé relaxační techniky a autoterapie.

Vysvětlíme si, jak to v těle funguje, a to jak po stránce pohybového aparátu, tak ze strany Tradiční čínské medicíny, která nám dává možnost vidět tělo jako celek a sledovat jeho výstupy, které charakterizují, co se v něm odehrává. Díky tomuto vědění, můžeme o sobě leccos pochopit a pak o sebe lépe pečovat.
"Každý z nás je originál a každý z nás si může nejlépe pomoci sám, neboť my jediní cítíme sami sebe nejlépe." Natálie Vědomě
Kurz má 10 lekcí. Budeme se věnovat noze, stoji, chůzi, pánevnímu dnu, dechu, hlavě, relaxaci, sebeuvědomění, cvičení a výše zmíněné teorii. Lekce budeme tvořit individuálně podle složení skupiny.
Kurz je vhodný pro každého, kdo na sobě chce pracovat, lze jej absolvovat i v těhotenství a po porodu (nejdříve po šestinedělí).
Pokud máte již nějaký fyzický nález, i pro vás je tento kurz vhodný.
Těší se na vás Bc. Natálie Kašpárková, fyzioterapeutka.

Objednejte se na fyzioterapii 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

VĚDOMĚ, Natálie Kašpárková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!