Transformace

03.04.2020

Ahoj zlatíčka,

pusťte si tuhle nadčasovou všem známou písničku od Adele. Přesně vystihuje nynější situaci v naší zemi. Jak to tak poslouchám, pravděpodobně stojíme na prahu pěkného kolotoče změn a nikdo z nás si neumí ani představit, jaký bude mít celá situace kolem Corona - viru dopad. Odhadů je mnoho, ale je jen na nás, jakou cestou se vydáme. To je to jediné, co můžeme ovlivnit. 

Ráda bych nás všechny s láskou poprosila, pojďme a vezměme svůj život do svých rukou. V historii už se podobný moment opakoval mnohokrát. Nenechme si "srát na hlavu". Moc bych si přála, abychom tomu čelili společně, jako při SKYFALL, we will stand tall, TOGETHER.

Včera mi můj milovaný muž četl krásný souhrn událostí v ČR za posledních pár měsíců. Četl mi, jak v čase reagovala naše vláda na kritické situace a jak na ně reagoval lid. Zprvu jsem si myslela, že jde o satirický kousek z nějakého fejetonu, ale bylo mi vysvětleno, že to je čistá pravda. Soubor faktů, které se opravdu staly. Na jednu stranu mi to přišlo vtipné, v jakém Kocourkově to žijeme, a na druhou smutné, protože představa, kam by to mohlo vést, mě trochu děsí :D. Ovšem my samy jsme toho příčinou. Je to nádherné sledovat, jak se český národ umí semknout a vzájemně si pomáhat, ovšem pokud to tak vážně je, proč jde naše vláda proti nám? Proč nám hází klacky pod nohy? 

JE TO JEN NA NÁS.

Je na nás, čemu a komu budeme dávat svou pozornost, svůj čas. A pokud přijde změna, měli bychom jako teď tahat za jeden provaz. Věřím, že to tak bude. Věřím v nás, v lidi, v naší vzájemnou lásku a důvěru.

Virus mění kolektiv od MUDr. Jana Vojáčka

Jak na to. Co to znamená "mít nadhled".

VĚDOMĚ, Natálie Kašpárková
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!